Z której strefy komfortu wyszłam ostatnio?

W tym poście macie okazję poznać mnie osobiście, usłyszeć mój głos i zobaczyć na żywo. Najwyższy czas, po 5 latach pisania na blogu!

Ostatnio w ogóle nie znajduję czasu na bloga. Stałam się prawdziwym social media zwierzakiem. Jest mnie bardzo dużo na Facebooku, na Instagramie, coraz więcej na Youtubie, a i LinkedIN regularnie się odświeża (kliknij w linki jeśli chcesz obejrzeć moje kanały). Staję się coraz bardziej „filmowa”. Moje pierwsze nagrania obejrzycie na Youtubie, coraz więcej dowiecie się na mój temat na instastories, które zaczynam powoli odważniej nagrywać.

Artykuły na bloga są o wiele bardziej czasochłonne niż spontaniczny wpis na fanpage’u, albo zdjęcie na insta. Jednak mam niedosyt! Do tego kilka osób potwierdziło, że nie używają social media i brakuje im nowych treści na blogu.

Dzisiaj nie mogę obiecać Wam niczego głęboko przemyślanego. Jestem w szkoleniowej trasie. Aktualnie w Krakowie. Przyjechałam tu prosto z Katowic. Pomyślałam więc, że podzielę się dzisiaj z Wami filmikiem, który nagrałam na swojej pierwszej sesji live na Facebooku. Widać trochę stresu na początku, potem już połknęłam bakcyla i tak mi się spodobało, że nie mogłam skończyć!

Oto nagranie:

Co myślicie? Ciekawie jest zobaczyć kogoś, kogo się do tej pory czytało i widziało na zdjęciach? Myślę, że tak! Dzięki temu można bardziej poczuć człowieka. Mniejsze jest też ryzyko, że przyjdziesz na warsztat do Ani Jaszczołt i spotkasz zupełnie inną osobę niż ta, którą miałeś przed oczami czytając mojego bloga od 5 lat. A tak się mogło stać.

Sesji live i filmików będzie coraz więcej! Zapraszam więc do obserwowanie mnie na różnych kanałach.

Korzystając  z okazji, chciałabym zaprosić Was na mój najbliższy warsztat PM Starter Kit, który odbędzie się 23-25 kwietnia w Gdańsku. Uwaga! Warsztat jest wyjątkowy pod wieloma względami:

– Jedna z uczestniczek przylatuje specjalnie z Londynu. W ten sposób zyskałam swojego pierwszego klienta z Wielkiej Brytanii!

– Podczas tego warsztatu spełnię swoje wielkie trenerskie marzenie! W jaki sposób? To już słodka tajemnica, którą podzielę się z Wami po fakcie 🙂

– Warsztat będzie w moim ukochanym Trójmieście!

Więcej szczegółów tutaj.

Zapraszam i do zobaczenia na filmikach, bądź na żywo 🙂

PS1. Dajcie znać co myślicie o moim pierwszym SAMODZIELNIE zrealizowanym NA ŻYWO nagraniu!

PS2. Jestem uzależniona od wychodzenia ze strefy komfortu! 😀

 

 

Podstawy zarządzania projektami. Szkolenie. Anna Jaszczołt.

Prowadzę bloga ofd 2013 roku, a każdy komentarz dodaje mi skrzydeł:)

%d bloggers like this: