Witajcie na moim blogu! (dla tych, co po raz pierwszy)

Cześć, mam na imię Ania i będę zwracać się do Was na Ty, oczekując tego samego z Waszej strony. Ten blog powstał z potrzeby samorozwoju i chęci dzielenia się wiedzą. Kiedyś (wydaje się, że lata świetlne temu), gdy zaczynałam prowadzić pierwsze projekty brakowało mi takiej strony w Internecie, więc po latach postanowiłam stworzyć ją sama.

Na blogu dzielę się swoimi doświadczeniami projektowymi, opisuję różne sytuacje, wyciągam wnioski, czasem biję się w piersi… Staram się pisać o tym, co może Wam się przydać, choć napisanie niektórych najukochańszych dla Was artykułów dla mnie dosłownie powiewa nudą (np. teksty o certyfikatach). Znajdziecie tu teksty bardziej teoretyczne, czy biznesowe (zakładka Sztuka zarządzania projektami), ale także i osobiste (zakładka Pamiętnik PMa). Jeśli trafię na coś bardziej komercyjnego, godnego polecenia (np. książka, konferencja, blog), nie omieszkam Wam o tym wspomnieć (zakładka Polecam).

Pragnę podkreślić, że teksty publikowane na blogu wyrażają moje subiektywne opinie i spostrzeżenia. Nie reprezentują stanowiska Klientów, dla których prowadzę projekty, czy szkolenia. Opisywane sytuacje są prawdziwe, ale zbieżność imion jest na pewno przypadkowa (zachowuję anonimowość, więc nic Wam po domysłach).

Chętnie odbieram od Was maile, a serce mi rośnie gdy czytam Wasze komentarze pod postami. Tam często ma miejsce magia: otwartość, błyskotliwość, wymiana wiedzy i chęć współdziałania, czy pomocy innym.

Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej o autorce tego bloga, przeczytacie tutaj i w nie jednym tekście pod zakładką Pamiętnik PMa.

Owocnej lektury i do poklikania w komentarzach!

Ania Erdmańska (Jaszczołt)

3 comments

  1. Pingback: Cześć, czołem, hello! Czyli „co słychać”… – Zarządzam Projektami

Prowadzę bloga ofd 2013 roku, a każdy komentarz dodaje mi skrzydeł:)